Znajdź nas na
Koszyk (0)

Bagażniki i uchwyty rowerowe

W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości uchwyty rowerowe oraz bagażniki rowerowe. W naszym sklepie motoryzacyjnym znajdziecie Państwo produkty takich marek, jak Feu Vert, Start i Thule. To sprawdzeni producenci uchwytów i bagażników rowerowych m.in. z serii Start, Homar i Free Ride.

W zależności od preferencji dotyczących sposobu przewożenia rowerów oraz samego montażu niezbędnych do tego akcesoriów, można zdecydować się na uchwyt rowerowy lub bagażnik rowerowy, montowane na hak holowniczy, na klapę lub na dach samochodu. Nasze bagażniki rowerowe  i uchwyty na rower to wygodny
i bezpieczny sposób przewożenia jednego, jak również kilku rowerów jednocześnie (maksymalnie 4). Na pewno przydadzą się miłośnikom aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zamówione uchwyty rowerowe i bagażniki rowerowe mogą odebrać Państwo osobiście w jednym z naszych serwisów. Oferujemy także szybką wysyłkę kurierem. Wybrany uchwyt rowerowy lub bagażnik rowerowy otrzymacie Państwo nawet w ciągu 2 dni roboczych. Warto regularnie odwiedzać nasz sklep internetowy Feuvert.pl w poszukiwaniu atrakcyjnych wyprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami w tym szczególnie bagażnikami rowerowymi na dach oraz na hak. Kupując w Feu Vert macie Państwo gwarancję jakości, oryginalności i dostępności produktów oraz bezpiecznych zakupów.
 

Uchwyty rowerowe

Znajdź uchwyty ({{productsData.content.products_count}})

Wybierz ...
Wyczyść filtry

Dlaczego warto
kupować w Feu Vert?

  • Gwarancja jakości
  • Oryginalne produkty
  • Bezpieczne zakupy
  • Gwarancja dostępności

Sposoby płatności

Płatności obsługuje:

Brak ofert specjalnych tej kategorii wróć do listy »

{{product.attributes.name}}

Rodzaj montażu: {{product.attributes.montage_type}}

Ilość rowerów: {{product.attributes.number_of_bicycles}}

{{product.attributes.alt_text}}
Dostępność:

pełna średnia niska wyprzedaż - ostatnie sztuki zapytaj o termin dostawy

Dostępność:w ciągu 3 dni roboczych

Odbiór:

w serwisie wysyłka kurierem w 2 dni robocze2 dni robocze
Wysyłka gratis
WYPRZEDAŻ
PROMOCJA
szczegóły
Poczekaj chwilę