Poleasingowe samochody dostawcze w promocyjnym finansowaniu

Coraz więcej osób chętnie kupuje auta dostawcze, Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Zastosowanie tych samochodów jest bardzo szerokie i użyteczne. Jest wiele sposobów zakupu takich pojazdów, a jednym z nich jest kupno poleasingowych wersji tychże aut. Dobre i szanujące się firmy mają w swojej flocie samochodów dostawczych wiele takich, nabytych na aukcjach oraz w firmach oferujących takie usługi. 

Jakie możliwości dają samochody dostawcze poleasingowe?

Zacznijmy od pojemności ich paki, która może pomieścić naprawdę sporą ilość towarów czy też różnego rodzaju przedmiotów. Dają one wiele możliwości w kwestii transportu. Kolejnym atutem, jaki posiadają samochody dostawcze poleasingowe to ich cena. Niejednokrotnie zdarza się, że kilkuletnie auta można kupić po zadziwiająco niskich cenach. Zaletą takich pojazdów jest to, że kupując je mamy dokładny przegląd wszystkich napraw oraz pełną historię użytkowania danego samochodu dostawczego. Auta takie wystawiane są na aukcjach i dostęp do wszystkich ofert ma każdy. Jednym z takich modeli aut jest MAN, który wyróżnia się najnowszą technologią i zaliczany jest do grona wiodących firm, posiadających dużą ilość samochodów dostawczych. 

Samochody dostawcze w różnych modelach

Rynek tychże samochodów jest na tyle duży, że każdy przedsiębiorca, a także osoba prywatna, znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy takie modele jak pojazdy z bagażnikiem oddzielonym kratką przedziałową oraz zdecydowanie większe z paką. Ze względu na częste zmiany ofert, warto je uważnie śledzić, aby nic nam nie umknęło. Jeśli przedsiębiorca poszukuje kosztów to leasing będzie najlepszym wyjściem. Jest to więc dobra oferta dla dużych firm. Szeroki wachlarz aut dostawczych to wygoda i prostota dokonania nabycia tychże aut. Aukcje poleasingowych samochodów są bardzo popularnym miejscem takich działalności. Korzystną ofertę ma również firma MAN i szereg opcji do wyboru w finansowaniu .

Oferta spółki  MAN FS

Firma ma w swojej ofercie takie usługi jak:

– leasing

– wynajem

– kredyt

– usługi ubezpieczeniowe

Oferta zawiera leasing pojazdów MAN, które mają korzystne i niskie raty miesięczne. Ważne jest także to, że wszystkie formalności załatwiamy w jednym miejscu z pełną obsługą i doradztwem. Okres finansowania to od 24 miesięcy do 60 miesięcy. Na końcu umowy mamy możliwość wykupu pojazdu lub po prostu oddania go. W bardzo prosty sposób możemy sfinalizować taki leasing. Na początku musimy wypełnić formularz, następnie ustalić warunki w rozmowie z przedstawicielem firmy MAN FS i podpisać umowę. Kolejnym krokiem będzie już odbiór samochodu. W przypadku kredytu raty miesięczne możemy spłacać nawet do 5 lat. I tutaj oferta jest przygotowana nie tylko dla dużych firm, ale też dla działalności gospodarczych, MSP, a także dla osób chcących dokonać zakupu za gotówkę. Poleasingowe samochody dostawcze to świetny i wygodny wybór, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Jest to coraz częstsza forma nabycia pojazdów do swojej floty samochodów w firmie, a także jako pojazd dla osoby prywatnej.

Redakcja