Zaskoczyła Cię awaria? – wypożycz samochód

Awaria samochodu nie może pokrzyżować Twoich planów. Ratunkiem w czasie niespodziewanych problemów z własnym samochodem, jest szybkie wynajęcie auta z wypożyczalni.

Nawet najbardziej przezorni nie są w stanie przewidzieć wszystkiego. Zdarza się, że czasami musimy szybko i sprawnie poradzić sobie z nagłymi zdarzeniami, które stają na przeszkodzie w realizacji planów. Do niefortunnych niespodzianek należy awaria samochodu, który zazwyczaj psuje się w najmniej odpowiednim momencie. W takich przypadkach najlepszym i najbardziej ekonomicznym jest skorzystanie z oferty krótkotrwałego wypożyczenie samochodu.

Flota dla każdego

Współczesne wypożyczalnie aut dysponuje flotą na wszystkie okazje. Dlatego, bez względu, w jakim typie samochodu czujesz się najwygodniej lub jakimi gabarytami auta poruszasz się, wykonując swoje codzienne obowiązki, zawsze możesz liczyć na wypożyczalnię Best-Rent. W przypadku wypożyczania aut są one w pełni gotowe do jazdy, zatem mamy:

  • gwarancję sprawności pojazdu
  • gwarancję aktualnych badań technicznych
  • aktualne ubezpieczenie

Nawet jeżeli Twój zakład mechaniczny przez dłuższy czas nie radzi sobie z awarią lub oczekuje na dostawę części zamiennych, nie ogranicza to Cię w wykonywaniu obowiązków i realizacji zamierzeń prywatnych czy zawodowych.

Wynajem krótkoterminowy, czyli najem na kilka dni

Jeżeli spotkał się przykry incydent i Twój awaria własnego auta może pokrzyżować plany, skorzystaj z wynajmu krótkoterminowego. Tego typu wynajem, to rozwiązanie pozwalające na wypożyczenie samochodu czas usunięcia awarii Twojego pojazdu. W najkrótszym przypadku istnieje możliwość wynajmu nawet na jedną dobę. To klient decyduje o czasie trwania umowy, jednak z założeniem, że okres ten nie będzie przekraczał 30 dni. Wariant wynajmu krótkoterminowego jest bardzo popularny wśród klientów indywidualnych, ale także jest dogodną alternatywą dla firm. Służbowe auta również się psują, szczególnie kiedy musimy odebrać pilne kontrahentów czy wspólnika z lotniska bądź dworca i dowieźć ich do hotelu, albo do firmy.

Koszt wynajmu krótkoterminowego

Jeżeli ktoś zakłada, że ceny wynajmu zwalają z nóg, to jest w błędzie. Koszt wynajmu samochodu na całą dobę jest niejednokrotnie mniejszy niż koszt jednego kursu taksówką. Rząd cen za wynajem waha się od kilkudziesięciu, do kilkuset złotych za dobę. Co ciekawe ubezpieczyciele coraz częściej przychylają się do partycypowania w kosztach wynajmu samochodów w ramach aut zastępczych na wypadek awarii i czy wypadku komunikacyjnego z udziałem ubezpieczonego.

Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *