Volvo z gwarancją ceny – co to znaczy?

Marzysz o szybkim, bezpiecznym i wygodnym aucie? Liczysz na bezproblemową, komfortową jazdę? Nie wiesz jednak, na jaki samochód się zdecydować? Jaki model wybrać i czym się kierować? Wybór nowego auta może być skomplikowany, ale wiemy, jaki zakup na pewno okaże się bardzo udany! Volvo z gwarancją ceny to wybór dobry, pewny i zawsze bezpieczny. Nigdy jeszcze nie miałeś Volvo i zastanawiasz się, czy samochód będzie dla Ciebie odpowiedni? Wszystko sprawdzimy i podpowiemy!

Jak wybrać dobre auto? – O czym trzeba pamiętać i na co zwracać uwagę?

Po czym poznać auto najwyżej jakości? Przede wszystkim po jego niezawodności! Inżynierowie i producenci najlepszych marek samochodowych bez przerwy ulepszają swoje auta i najnowsze modele, by były niezawodne, wytrzymałe, a zwłaszcza bezpieczne. Wciąż zaskakują nas nowymi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami, które zwiększają bezpieczeństwo, podnoszą poziom komfortu i pozytywnie wpływają na koszty eksploatacji samochodu. Jeśli chcesz się wyróżniać bezpiecznym i bezproblemowym samochodem, to niezawodne Volvo będzie dobrym wyborem! 

Czym wyróżniają się auta marki Volvo? Przede wszystkim jakością, komfortem i stylowym wyglądem. Szwedzka marka słynie głównie z najwyższej jakości i niezawodności, solidnej konstrukcji i wytrzymałości. Modele Volvo wyposażone są również w nowoczesne systemy i układy wspomagające, które mają na celu ostrzegać i informować kierowcę oraz zapobiegać wypadkom na drodze. Volvo z gwarancją ceny posiada w ofercie wiele najnowszych modeli, w których wyposażeniu znajdziemy m.in. 

● System awaryjnego hamowania, który informuje kierowcę o przeszkodzie znajdującej się na drodze, a następnie automatycznie hamuje, aby uniknąć zderzenia lub też złagodzić skutki uderzenia;

● Radar kompatybilny z kamerą, który nawet przy światłach mijania i w całkowitej ciemności, przy bardzo słabej widoczności, wykrywa rowerzystów, pieszych i duże zwierzęta;

● Inteligentny tempomat, który utrzymuje stałą prędkość i bezpieczną odległość od pojazdu jadącego przed nami. W razie potrzeby potrafi on również samodzielnie zatrzymać auto i ponownie je rozpędzić do zaprogramowanej wcześniej prędkości. Tempomat jest szczególnie przydatny podczas wielogodzinnej jazdy;

● System rozpoznający znaki drogowe, który czyta symbole dzięki binaryzacji, segmentacji i detekcji cyfr. Jego głównym zadaniem jest informowanie kierowcy o ograniczeniach prędkości;

● System pomagający przy zmianie pasa ruchu;

● Układ utrzymujący auto na właściwym pasie; 

● Funkcja ostrzegająca o dekoncentracji kierowcy;

● System monitorujący martwe pole;

● Układ ułatwiający parkowanie;

● i wiele innych przydatnych funkcji dodatkowych…

Volvo z gwarancją ceny – Co to znaczy?

Branża motoryzacyjna jest bardzo specyficzna. Wszelkie zawirowania na rynku są mocno odczuwalne, a ich skutki odbijają się nie tylko na markach, ale też na nas. Przekonaliśmy się o tym na przykład podczas pandemii, której skutki odczuwamy jeszcze obecnie. Każda marka na rynku motoryzacyjnym na świecie wciąż odczuwa przykre efekty. Pogorszyła się również sytuacja finansowa kierowców, dlatego specjalnie z myślą o nich marka Volvo stworzyła ofertę na model Volvo z gwarancją ceny.

Aby zakup wymarzonego auta był dla nas korzystny i bezpieczny, Volvo zapewnia nam bardzo atrakcyjne ceny. Już dziś możemy kupić nowe Volvo z gwarancją ceny, z zyskiem nawet do 50 000 tys. złotych. W ofercie specjalnej dostępne są między innymi modele:

● Volvo XC60 w wersji B Core z silnikiem benzynowym B4 (197 KM) oraz 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów;

● Volvo XC40 w wersji Essential Core w silniku benzynowym T2 (129 KM) oraz 6-biegowa manualna skrzynia biegów;

● Volvo XC90 w wersji Core w silniku diesla B5 AWD (235 KM) oraz z 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów;

● Volvo S60 w wersji Plus Bright w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz 7-stopniowa DCT automatyczną;

● Volvo S90 w wersji Core w silniku benzynowym B4 (197 KM) oraz z 8-stopniowa automatyczna skrzynia biegów.

Wszystkie modele Volvo z gwarancją ceny możesz kupić w autoryzowanym salonie i punkcie sprzedaży Volvo. Autoryzowane salony umożliwiają zakup nowego auta w bardzo korzystnej cenie, oferując przy tym różne modele. Sedan, hatchback, SUV, crossover, cross country… Każdy znajdzie idealne auto dla siebie!

Redakcja