Znajdź nas na

Feu Vert - czym się zajmujemy

Feu Vert to jeden z europejskich liderów w dziedzinie obsługi samochodów. Oferujemy kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych.

Obsługujemy wszystkie marki samochodów, wykonywane usługi opierają się na zaleceniach producentów. Gwarantujemy wykonanie usługi na poziomie producenta w konkurencyjnej cenie. Feu Vert to serwis, gdzie Twoim samochodem zaopiekuje się profesjonalny zespół, zarówno w trakcie przeglądu, jak i naprawy poważniejszej usterki.

Wyróżnia nas krótki czas napraw oraz wysoki poziom obsługi klienta. Większość usług wykonywana jest na poczekaniu. Podczas każdej naprawy nasi mechanicy dokonują bezpłatnej kontroli opon, świateł, wycieraczek, poziomu płynów eksploatacyjnych i oleju, a doradcy klienta udzielają szczegółowych informacji, co i dlaczego powinno być zrobione w danym samochodzie. Wykonujemy tylko tą usługę, która została zaakceptowana przez Klienta, uprzednio podając szacowaną cenę

Czym się zajmujemy - Feu Vert

Nasze serwisy

Serwisy Feu Vert Car Service

  • serwisy samochodowe, oferujące pełen zakres usług związanych z bieżącą eksploatacją aut osobowych i dostawczych
  • mini-sklep z akcesoriami motoryzacyjnymi
  • zlokalizowane na terenie osiedli mieszkaniowych
  • czynne od poniedziałku do soboty do późnych godzin wieczornych
Skąd jesteśmy - Feu Vert

Skąd jesteśmy

Firma wywodzi się z Francji, gdzie jest liderem w swojej dziedzinie, oferując usługi i produkty w blisko 400 serwisach. Nazwa Feu Vert (czyt. fe wer) w tłumaczeniu z francuskiego oznacza „zielone światło”, i jednocześnie określa misję naszej firmy: dbałość o Twoje bezpieczeństwo i komfort oraz odpowiedzialne, ekologiczne podejście do otoczenia.