Znajdź nas na
Koszyk (0)

Nasze zobowiązania - dbamy o Twoje bezpieczeństwo i komfort

Feu Vert to jeden z europejskich liderów w dziedzinie obsługi samochodów. Oferujemy kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych. W naszych serwisach Twoim samochodem zaopiekuje się profesjonalny zespół, zarówno podczas poważnej naprawy jak i standardowego przeglądu. Nazwa Feu Vert (czyt. fe wer) w tłumaczeniu z francuskiego oznacza „zielone światło”, i jednocześnie określa misję naszej firmy: dbałość o Twoje bezpieczeństwo i komfort oraz odpowiedzialne, ekologiczne podejście do otoczenia.

1. Gwarantujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę

Obsługujemy wszystkie marki samochodów, a wykonywane usługi opieramy na zaleceniach producentów. Dzięki temu oferujemy jakość producenta w konkurencyjnej cenie.

2. Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo

Podczas każdej naprawy nasi mechanicy dokonają bezpłatnej kontroli najważniejszych punktów bezpieczeństwa: opon, świateł, wycieraczek, poziomu płynów eksploatacyjnych i oleju. Nasi doradcy wyjaśnią, co i dlaczego powinno być naprawione lub wymienione w Twoim samochodzie.

3. Zapewniamy indywidualną opiekę

Twoim samochodem zaopiekuje się profesjonalnie przeszkolony personel. Możesz poznać mechanika, któremu powierzysz Swój samochód i ponownie go wybrać przy kolejnej wizycie.

4. Wykonamy tylko czynności, które zostały przez Ciebie zaakceptowane

Jeśli w trakcie naprawy okaże się, że konieczna jest dodatkowa naprawa, skontaktujemy się. Nie wymienimy żadnej części ani nie dokonamy żadnej naprawy bez Twojej wcześniejszej akceptacji.

5. Zapewniamy pełen dostęp do wszystkich części zamiennych

Oferujemy części do wszystkich samochodów. Do wyboru mamy zarówno produkty oryginalne jak i ich tańsze zmienniki. Jeżeli nie posiadamy ich w ofercie, zamówimy je specjalnie dla Ciebie.

6. Dbamy o Twój czas

Większość usług wykonywana jest na poczekaniu lub w dogodnym dla Ciebie terminie. Dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom wymiana oleju trwa maksymalnie 45 minut. Jeśli nie dotrzymamy tego terminu, usługę wymiany oleju i filtra otrzymasz od nas GRATIS.

7. Zwracamy zużyte części

Dzięki temu masz 100% pewności co do zasadności wykonanej naprawy.

8. Założymy książkę serwisową Twojego samochodu

Dzięki temu będziesz mieć dostęp do udokumentowanej historii wszystkich napraw. Tym samym podniesiesz wartość samochodu w momencie odsprzedaży.

9. Bezpłatnie uzupełnimy poziom oleju

W każdej chwili możesz podjechać do dowolnego serwisu Feu Vert i sprawdzić poziom oleju. W razie ubytku do 0,5 litra uzupełnimy go bezpłatnie.

10. Sfinansujemy Twoje zakupy

Nieoprocentowany kredyt ratalny (5 lub 10 rat) na zakup naszych usług i produktów o wartości od 150 do 10 000 zł jest dostępny bez pierwszej wpłaty. Dla Twojego komfortu zawiera ubezpieczenie od zdarzeń uniemożliwiających jego spłatę (koszt miesięczny - 0,6 % kwoty kredytu).

11. Dbamy o środowisko

Każdy samochód wytwarza dużą ilość odpadów (zużyty olej i płyny eksploatacyjne, akumulatory, opony, części zamienne). Nasze serwisy realizują program selektywnej zbiórki odpadów do odzysku i recyklingu. Wybierając nasze stacje przyczyniają się Państwo do ochrony środowiska naturalnego.

Nasze zobowiązania - Feu Vert