Nagranie jako dowód

Samochodów nieustannie przybywa, a ruch, zwłaszcza w centrach wielkich miast bardzo gęstnieje. To powoduje wiele niebezpiecznych sytuacji, przyczynia się do częstych wypadków i jeszcze częstszych stłuczek.

Nagranie jako dowód

Owszem, obecnie każdy ma ubezpieczenie OC, ale warto ubezpieczyć się jeszcze w inny sposób. Wiele kierowców podróżuje wyłącznie z kamerą samochodową. Nagrywa ona cały przebieg podróży, rejestrując wszystkie sytuacje na drodze z udziałem naszego samochodu. Gdy więc dojdzie do stłuczki możemy przed odpowiednimi służbami (policją) za pomocą nagrania z kamery samochodowej udowodnić swoją niewinność.

Ubezpieczenie OC

Sytuacje zdarzają się bowiem różne i wina nie zawsze jest oczywista. A nikt nie chce płacić za czyjeś błędy z własnej kieszeni i jeszcze tracić zniżki na ubezpieczenie OC. Kamera samochodowa już nie jednemu uratowała skórę, pomagając dochodzić swoich racji. Rzetelne nagranie jest bowiem dowodem niepodważalnym i warto zawsze mieć go w zanadrzu, nigdy nie wiadomo bowiem co przytrafi się po drodze.

autocosmetics.pl

Redakcja