Jakie samochody Hyundai są najpopularniejsze?

Od jakiegoś czasu, użytkownicy polskich dróg dostrzegają fakt, że pojazdów marki Hyundai porusza się coraz więcej. Marka pojazdów, która powstała w 1947r., na początku XXI w., odważnie wkroczyła na rynki europejskie, sekretem popularności jaką cieszą się nowe samochody Hyundai jest fakt, że producent dokonuje wszelkich starań, by pojazdy te były coraz bardziej nowoczesne, odpowiadające potrzebom użytkowników dróg. Nowe samochody Hyundai zdobywają rynek, jakością oraz designem a nie jedynie ceną jak było to kiedyś. 

Dlaczego nowe modele Hyundai cieszą się wielką popularnością? 

Każdy użytkownik dróg chce by jego pojazd był bezawaryjny oraz nowoczesny jak też całkowicie bezpieczny. Producenci Hyundai stale pracują, by właśnie tak było. Hyundai w rankingu sprzedaży pojazdów zajmuje szóstą lokatę wraz z Kia. Wszystkie pojazdy, które wypuścił koncern cieszyły się wielką popularnością, żaden z modeli nie osiągnął szczególnie złej wartości sprzedażowej, wynika to z faktu, że producent ten bardzo pilnuje by pojazdy spełniały najwyższe kryteria. 

Jakie modele uzyskiwały szczególnie dobre wyniki sprzedażowe? 

Kiedy w 1974r., na targach w Turynie ukazał się pojazd Hyundai Pony, nikt nie mógł nawet przypuszczać, że nastanie taki czas, kiedy koncern ten zacznie podbijać światowe rynki motoryzacyjne. Należy jednak przyznać, że Hyundai Pony spotkał się z bardzo dobrymi rekomendacjami w Polsce, gdyż jak na nasze krajowe warunki model Pony drugiej generacji był nowoczesny. Ostatnimi laty stała się jednak na rynku motoryzacyjnym rzecz niespodziewana, gdyż nowe samochody Hyundaizdobywają klientów już nie tylko atrakcyjną ceną, coraz częściej uważane są za pojazdy wysokiej jakości, które potrafią wzbudzać emocje. Oczywiście, w dalszym ciągu nie są to pojazdy które mogłyby skutecznie konkurować w klasie premium z takimi potentatami jak BMW oraz Audi, jednak już wybór pomiędzy Hyundai a Skodą oraz Fordem nastręcza pewien dylemat, gdyż są to auta o tym samym poziomie. 

Ile należy zapłacić za Hyundai? 

Nowe samochody Hyundai są o wiele tańsze niż BMW oraz Audi, jednak Koreańczycy nie konkurują w segmencie premium. Flagowy model, Santa Fe można nabyć za cenę 155000 PLN, model hybrydowy IONIQ można nabyć już od 105000 PLN. Model Santa Fe wyposażony jest w napęd hybrydowy na wszystkie koła HTRAC o mocy 230 KM. Klienci chwalą sobie ten pojazd za świetne osiągi, świetną stylistykę oraz za elegancję. Pojazd ten zajmuje pierwsze miejsce w kategorii SUVów rodzinnych. Nowy Hyundai IONIQ Hybrid oferuje najwyższej klasy wydajność, ważne jest w tym przypadku również to, że hamowanie regeneracyjne naładuje akumulator automatycznie. 

Model Hyundai IONIQ 5 pozwala na nowo zdefiniować, spojrzenie na pojazdy elektryczne. Pojazd ten jest świetnym rozwiązaniem wśród samochodów koncepcyjnych, cechuje się bardzo eleganckim stylem, IONIQ 5 można zakupić w cenie od 159900 PLN brutto, w programie 'Mój elektryk’, co ważne część klientów może uzyskać dopłatę rządową aż do kwoty 27000 PLN. Decydując się na model IONIQ5 można uzyskać voucher Charge myHyundai na ładowanie w kwocie 2000 PLN. 

Redakcja