Jakie gadżety dla kobiet do samochodu?

Rynek gadżetów motoryzacyjnych coraz częściej kieruje swoją ofertę do płci pięknej. Wśród wielu propozycji możemy znaleźć niezliczoną ilość produktów, które są zarówno mniej, jak i bardziej przydatne w codziennej jeździe autem. Jakie gadżety do samochodu dla dziewczyny ułatwią życie każdej pani prowadzącej samochód? Zapraszamy do lektury!

Uchwyt na telefon i zestaw głośnomówiący

Podczas jazdy bardzo często korzystamy z telefonu komórkowego w postaci systemu GPS, słuchania audiobooków, czy informacji dla kierowców. Dlatego też niezwykle ważne jest to, aby znajdował się on na wysokości naszego wzroku i nie rozpraszał nas podczas jazdy. Uchwyt, który dobrze trzyma telefon, zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Można go zamontować do szyby dzięki przyssawce lub specjalną spinką do kratek nawiewających powietrze.

Dobry uchwyt na telefon powinien wyróżniać się określonymi cechami:

  • obrót o 360 stopni,
  • możliwa obsługa jedną ręką,
  • automatyczny system otwierania i zamykania.

Dodatkowo dla większego bezpieczeństwa podczas prowadzenia auto, warto zainwestować w zestaw głośnomówiący. Jest to bardzo popularny gadżet, który wyróżnia się szczególnie swoją przydatnością. W końcu komu z nas nie zdarzyło się odebrać telefonu w bardzo ważnej sprawie, kierując autem… Doskonale wiemy, że jest to zabroniona czynność, która powoduje wiele niepożądanych zdarzeń drogowych. Aby rozmowa telefoniczna mogła odbyć się podczas prowadzenia samochodu, musimy zainwestować w dobry zestaw głośnomówiący wraz ze wbudowanym mikrofonem. Pakiet ten zawiera niewielką słuchawkę na ucho, która pozwala sterować połączeniami. Zestawy przeznaczone dla Pań występują w wielu ciekawych kolorach i pięknych motywach.

Samochodowa torebka

Gadżety do samochodu dla dziewczyn dla wielu mogą być wyzwaniem. Stąd też wybierając je, warto kierować się instynktem. Większość kobiet nie wyobraża sobie codziennego wyjścia z domu bez torebki. Znajdują się w niej najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak portfel, kluczyki czy telefon. Jednak wiele przedmiotów trzymanych w torbie, okazuje się niepotrzebnych. Kobiety lubią być przygotowane na każde wyjście awaryjne oraz cenią sobie porządek. Wskutek tego idealnym gadżetem dla kobiety może okazać się organizer do bagażnika. Pozwoli on zachować ład i porządek wśród przewożonych rzeczy. Pranie odebranie z pralni, para zapasowych butów czy zakupy spożywcze od tej pory będą idealnie ułożone. Elastyczne gumki, suwaki i małe przegródki ucieszą z pewnością niejedną Panię korzystającą na co dzień z samochodu!

Redakcja