Czy warto kupić alkomaty Promiler?

Alkomaty to urządzenia, które badają stężenie alkoholu w organizmie człowieka. Zazwyczaj są używane przez Policję w trakcie kontroli drogowych, jednak często również można spotkać je w zakładach pracy podczas sprawdzania trzeźwości pracowników. Coraz powszechniejsze jest kupowanie alkomatów przez kierowców do użytku własnego. Jedną z najpopularniejszych marek jest Promiler. Czym się wyróżnia? Czy warto kupić produkty tej firmy?

Dlaczego warto kupić alkomaty Promiler?

W ofercie firmy Promiler każdy znajdzie coś dla siebie. Stworzyła ona alkomaty z przeznaczeniem do pracy w Policji oraz dla zwykłych użytkowników. Urządzenia tej marki gwarantują najwyższą jakość i precyzję, o czym zapewniają atesty i certyfikaty mówiące o zgodnościach z normami. Bezpłatna opieka serwisowa oraz gwarancja producenta to dwie rzeczy, które zapewniają o trosce firmy o użytkownika. Ich najróżniejsze wymagania zawsze są na pierwszym miejscu dla profesjonalnej obsługi klienta.

O marce Promiler

Jest to marka, która na rynku występuje od 2014 roku. Promiler to nowa nazwa firmy Sentech, która jest jednym z najpopularniejszych producentów alkomatów na świecie i może się poszczycić urządzeniami, które dają powtarzalne i wiarygodne wyniki.

Jakie alkomaty marki Promiler kupić?

Promiler AL7010

Jego niska cena i czujnik nowej generacji to dwie zalety, które sprawiają, że ten alkomat marki Promiler jest jednym z najpopularniejszych na rynku. Podświetlony przycisk funkcyjny i ustnik pomagają w wykonywaniu pomiary przy słabym oświetleniu.

Promiler ALP-1 Lite

Ten alkomat marki Promiler to jedno z najbardziej precyzyjnych urządzeń dostępnych na rynku. Jego dokładność pomiaru wynosi 0,01 promila, a zakres od 0 do 5 promila. Jest zasilany dwiema bateriami i oferuje możliwość zapisu wyników. Nie wymaga częstej kalibracji.

Promiler iBlow

Jest to sprzęt policyjny używany do ultraszybkiego badania przesiewowego. Ten alkomat wyprodukowany przez firmę Promiler daje wyniki w kilka sekund, dzięki zastosowaniu nowoczesnego sensora elektrochemicznego. 5 lat gwarancji i darmowa kalibracja przez rok to dwa czynniki, które zachęcają do zakupu. Wysoka precyzja i dokładność zapewniają o wiarygodnych wynikach.

Wybór alkomatu przez osobę, która nie ma obeznania na ten temat, może być kłopotliwy. Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Twoje wątpliwości i sięgniesz po alkomat Promiler. To najlepsze urządzenia mające sensor elektrochemiczny. Ich wyniki są o wiele dokładniejsze niż w alkomatach półprzewodnikowych, w których często pojawiają się błędy pomiarowe.

Redakcja